توضیحات   

 

سلام !

 

خیلی دیر اما دوباره آپدیت شد فقط برای توضیحات کمی درباره یکسری مسائل و یکسری کامنتها !

 

نکته اول : یک سری از دوستان وقتی متنها را میخوانند فحاشی میکنند ! دوستان (دشمنان) عزیز اگر آنقدر اطلاعات ندارید که جوابی قابل قبول بدهید و یا اینکه آنقدر منطق ندارید که بتوانید خیلی مسائل رو حتی گوش کنید یا بخوانید، کسی برایتان کارت دعوت نفرستاده است !  و همچنین بنده به احتیاجی به دعای خیر کسی ندارم که خدا برکتم دهد یا مسیح به راه راست هدایتم کند و ....

 

نکته دوم : یکسری از دوستان درباره نوشته ها سوال میکنند، به جز 4-5 نوشته ای که منبع آنها در زیر آنها قرار گرفته است و امضای نویسنده وبلاگ یعنی  “ Bye & Die “ و امضای آخر هر متن" “ shadows … را ندارد بقیه نوشته ها توسط خود بنده نوشته شده است ! و همه منابعی را که از آنها استفاده شده به صورت فهرست در آخر هر متن ( در صورت وجود منبع ) آورده شده است !  لذا دو امضای فوق در زیر نوشته های نویسنده وبلاگ قرار دارد

 

نکته سوم : دوستانی که لطف میکنند و ابراز محبت به نوشته و خود وبلاگ میکنند برای تبادل لینک ! اگر واقعا نوشته ها برایتان جالب یا موثر است لینک را در صورت صلاحدید خودتان در وبلاگ خودتان قرار دهید وگرنه بازار فروش کالا نیست که بخواهند تبادل کنند یا اگر شما لینک نگذارید من هم نمیگذرام !!!

 

نکته چهارم : من جواب هیچ کامنتی را نداده و نخواهم داد ولی یک اشتباهی بوده که برای اشتباه نکردن دیگران باید اصلاح بشه: دوست عزیزی به نام احسان که جدیدا کامنت میگذراند ، درباره متن " توحید " که کامنتی گذاشته بودند، بهتر است درباره اسطوره شناسی یا نظر ندهند یا پس از مطالعه زیاد از اسطوره شناسی استفاده کنند : مردوک یکی از خدایان بابل ( مربوط به اساطیر بین النهرین ) و خدای خدایان بابل بود. همچنین برهما خدای بزرگ هندوها نیست ! هندوها خدای بزرگشان و خدای خدایانشان " ویشنو " است که به سه صورت یا ظاهر در زمین نمود پیدا میکند :

 1- برهما یا آفریدگار زندگی در زمین 

2- ویشنو  یا نگهدارنده زندگی در زمین ( بله خود اسم ویشنو دوباره تکرار میشود ) 3- شیوا- رودرا ویرانگر زندگی در زمین

این توضیح فقط برای این بود که دوستانی که کامنتها رو میخوانند اشتباها از این اطلاعات غلط استفاده نکنند و دوستانی که کامنت میزارن بدانند با دسته کورها طرف نیستند !!!

 

نکته پنجم : در مورد متنی که درباره احادیث شیعه برای شما گذاشته بودم ! این ها از کتاب " قوه باه "  که توسط آقای محمد ابراهیم آوازه در خود شهر قم انتشار یافته است عینا آورده شده که مسلما میدانید هر کتابی در ایران و به خصوص در قم اجازه انتشار دریافت نمیکند مگر با کنترل کامل ! لذا لینکی که در زیر قرار میدهیم لینکی است در یکی از سایتها که خود کتاب و مقداری از نوشته هایش را اسکن کرده و در سایت گذاشته است ! امیدوارم هنوز هم باشد !

اسم کتاب : قانون قوه باه آداب زناشویی رهنمودهای چهارده معصوم

نویسنده : محمد ابراهیم آوازه ( رضوی )

انتشارات: انتشارات سلسله

رنگ : روی جلد سفید پشت جلد بنفش

این اطلاعات فقط برای این بود که بدانید واقعی است و نه اینکه برای خراب کردن دینی از خودم آورده باشم !

 

http://irxcom.us.to/modules/newbb/viewtopic.php?viewmode=flat&topic_id=515&forum=27

 

 

Bye & Die

 

 

-= Shadows Move In The Dark =-

لینک
سه‌شنبه ۱٤ آذر ،۱۳۸٥ - DEICIDE PropheT Of DarkneSS