سلام !

مسلما همه دوستان درباره جنگهای صلیبی و جنگهای عربها علیه ایرانیان میدونن ! هر دو به منظور ترویج دین ( از نگاه دینداران مسیحیت و اسلام ) و خراب کردن فرهنگ و وحشی گری ( از نظر مردم و اهالی منتقد ) صورت گرفتند . مسلما هنگامی که عربها به ایران حمله کردند قصد کشورگشایی و ترویج دین و ضربه زدن به تمدنی بالاتر از خود را داشتند که بر هیچ کس پوشیده نیست ! کسانی که با خراب کردن کتابخانه ها و مراکز فرهنگی و هنری ایرانیان باستان و به زور به دین اسلام درآوردن زرتشتیان ایرانی هدف خود را به انجام رسانیدند ! چه خوب و چه بد اینکار انجام شد . دین اسلام رواج یافت و زرتشتیان همانطور که در نامه های قبلی درباره دین زرتشت اشاره شد به مراکز دیگری همچون هند نقل مکان کردند . اما در مقابل این وحشی گری که خیلیها آن را زشت و ناپسند میدانند ( البته به حق ) وحشی گری عظیمتری وجود دارد که کسی از آن نام نمیبرد ! مسلما میتوان گفت که جنگهای صلیبی بسیار بدتر و فجیع تر از گشورگشایی عربها بوده است . مسیحیان نیز به بهانه رواج دین به کشورهای دیگر یورش بردند و با قتل عام بسیار شدیدتر از عربها در ایران مردم دیگر کشورها به خصوص کشورهای مسلمان بود .

و اما جنگهای صلیبی : جنگهای صلیبی از سال ۱۰۹۵ تا ۱۲۷۰ میلادی به مدت ۱۷۵ سال به طول انجامید و اوج شدت و دشمنی کلیسا و مسیحیت با مسلمانان بود . چیزی که شاید در طول تاریخ هیچکس به اندازه آن وحشیگری و ستم را به دیگر مردم ندیده باشد ! طبق معمول کلیسا با دستورهای خود علیه دیگر ادیان و به خصوص مسلمانان که در آن دوره بیشتر از مسیحیت و کشورهای مسیحی دارای فضل و کمالات بودند باعث شد تا یکی از خونین ترین قتل عام های تاریخ بشریت بر ضد سایر دینها صورت بگیرد .

آلبرماله ؛ تاریخ نگار معروف اروپا خاطرنشان میسازد : (( گود فروآ دو بویون ؛ در گزارشی به پاپ مینویسد : اگر میخواهید بدانید با دشمنانی که در بیت المقدس به دست ما افتادند چه معامله شد همیندقدر بدانید که کسان ما در رواق سلیمان و در معبد در لجه ای از خون مسلمانان میتاختند و خون تا زانوی مرکب میرسید )) . عموم روایات نیز بر قتل عام شهادت میدهند . (( تقریبا ده هزار مسلمان در معبد قتل عام شدند و هر کس در آنجا راه میرفت تا بند پایش را خون میگرفت ... از کفار هیچ کس جان سالم به در نبرد و حتی زن و اطفال خردسال نیز معاف نبودند )) ( تاریخ آلبرماله . تاریخ قرون وسطی . فصل دوازدهم . صفحه ۲۵۷ )

مسلما کسانی که کشورگشایی و قتل عام مسلمانان در ایران را کاری بسیار ناپسند میدانند و بر ضد مسلمانان به علت این کار جبهه گیری میکنند آیا تا به حال اندیشیده اند که مسیحیت در قرون وسطی چه فجایعی را به بار آورده که وحشی گری مسلمانان در برابر وحشی گری و نابودکردن تمدنهای پیشرفته به دست مسیحیان اندک بوده است ؟ آیا میتوان برای این وحشیگری نمونه ای مثال زد که سربازان تا بند پا در خون بوده اند ؟ کسانی که علیه اسلام یا دینهای دیگر حرف میزنند توجه ای بر اشتباهات بسیار بدتر دینهای دیگر به خصوص مسیحیت قرون وسطی ندارند !

Bye & Die

-= Shadows Move In The Dark =-

لینک
سه‌شنبه ٢۸ امرداد ،۱۳۸٢ - DEICIDE PropheT Of DarkneSS